×
°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Pirmdiena, 15. jūlijs, 2024
17. oktobris, 2013
Drukāt

Reklāma interneta portālos un drukātajos izdevumos

 

Reklāmas aģentūra nodrošina reklāmas izvietošanu portālos LA.lv, Veselam.lv, Praktiski.lv, Laukos.lv un Kokteilis.lv, laikrakstā “Latvijas Avīze”, žurnālos “Mājas Viesis”, “Praktiskais Latvietis”, “Latvijas Avīzes” Tematiskajās Avīzēs un citos AS “Latvijas Mediji” izdevumos. Tāpat arī aģentūra sniedz reklāmas izvietošanas pakalpojumus citos masu medijos. 
INTERNETA PORTĀLI Reklāma internetā/Online Advertising – Elīna Hudobkina-Visocka, 67096690, elina.hudobkina@la.lv

LATVIJAS AVĪZE Visvairāk abonētais nacionālais laikraksts latviešu valodā. Iznāk piecas reizes nedēļā. Ziņas no Latvijas un pasaules.

MĀJAS VIESIS Žurnāls visai ģimenei ar kultūrvēsturisku, nacionālu un aktuālu tematiku par interesantiem cilvēkiem, notikumiem un norisēm mums visapkārt. Iznāk reizi nedēļā.

PRAKTISKAIS LATVIETIS Žurnāls sniedz visdažādākā satura praktisku informāciju un atbildes uz lasītāju jautājumiem, tajā var lasīt juristu, advokātu, finansistu, ārstu un ekonomistu padomus, ieteikumus un derīgu informāciju par dārzkopību, kulināriju, celtniecību, dizainu un interjeru. Iznāk pirmdienās.

AGRO TOPS Profesionāls lauksaimniecības žurnāls, līderis un eksperts savā nišā! Noderīga informācija par augkopību, lopkopību, mežsaimniecību, tehniku un dārzkopību. Iznāk vienu reizi mēnesī.

36,6°C Žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Rosinoši padomi un labāko speciālistu ieteikumi.

ŽURNĀLS MEDĪBAS MEDĪBAS – žurnāls visiem medniekiem! Ik mēnesi raksti par medībām, ieročiem,aprīkojumu, likumiem un noteikumiem, ziņas, medniekstāsti un receptes.

PRAKTISKIE ROKDARBI Žurnālā “Praktiskie rokdarbi” – klasiskie rokdarbi, mūsdienīgi hobiji, apģērbu šūšana, lieliskas profesionāļu meistarklases, ko var apgūt neizejot no mājām. Iznāk reizi mēnesī, neiznāk jūlijā.

PLANĒTAS NOSLĒPUMI
Tālrunis uzziņām: 67096699
Faksa numurs: 67096670 Ja vēlies ievietot reklāmu AS “Latvijas Mediji” izdevumos, raksti reklama@la.lv vai zvani 67096699, 67096361. Ja vēlies izvietot privātsludinājumu “Latvijas avīzē”, aicinām izmantot mūsu sludinājumu iesniegšanas platformu internetā – sludinajumi.la.lv
Drukāt Uz augšu
Draugiem Facebook Twitter Google+